1507.00 Remsa Тормознi колодки
На нашому СТО ви можете придбати та встановити на своє авто
Щоб бути впевненим що ця запчастина підійде до вашого авто зв’яжіться з нашим менеджером
Для запису на СТО : 068 820 02 01
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remsa |
| Код запчасти | 1507.00 |
| Длина | 104.7 мм |
| Толщина | 14.4 мм |
| Высота | 43.6 мм |
| Число индикаторов износа | 4 |
| Комплектация колодок | С пружиной |
| Назначение | Задние колеса |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | CX-3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория | Тормозні колодки |
| Модель Mazda | Mazda |
| Номер | 1507.00 |
- Цена: 1 710 ₴


