
Cтійка стабілізатора ліва Mazda CX-9 TD11-34-170A
- В наличии
- Код: TD11-34-170A
1 710 ₴
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
Cтійка стабілізатора ліва Mazda CX-9 TD11-34-170A.
Наявність та ціну уточнюйте у менеджера, номер телефону 095-343-0008.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Mazda |
| Страна производитель | Япония |
| Код запчасти | TD1134170A |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | TD11-34-170A |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | CX-9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Номер | TD11-34-170A |
| Категория | X Подвесное устройство |
- Цена: 1 710 ₴

