
ПРУЖИНА АМОРТИЗАТОРА, MAZDA 626, G18K-34-011A
- В наличии
- Код: G18K-34-011A
8 235 ₴
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
Пружина амортизатора MAZDA 626 G18K-34-011A
Oригінальна запчастина. Щоб уникнути непорозумінь, при заявці товару уточнюйте наявність та ціну.
На нашому СТО ви можете придбати та встановити на своє авто
Щоб бути впевненим що запчастина підійде до вашого авто зв’яжіться
з нашим менеджером: 095 343 0008
Для запису на СТО : 068 820 02 01
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Mazda |
| Страна производитель | Япония |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Сторона установки | Левый/правый |
| Код запчасти | G18K-34-011A |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | G18K-34-011A |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 626 |
| Пользовательские характеристики | |
| Номер | G18K-34-011A |
| Категория | X Подвесное устройство |
- Цена: 8 235 ₴

