
ПРУЖИНА АМОРТИЗАТОРА, MAZDA 626, G18M-34-011A
- В наличии
- Код: G18M-34-011A
10 260 ₴
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
Пружина амортизатора MAZDA 626 G18M-34-011A
Oригінальна запчастина. Щоб уникнути непорозумінь, при заявці товару уточнюйте наявність та ціну.
На нашому СТО ви можете придбати та встановити на своє авто
Щоб бути впевненим що запчастина підійде до вашого авто зв’яжіться
з нашим менеджером: 095 343 0008
Для запису на СТО : 068 820 02 01
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mazda |
| Страна производитель | Япония |
| Расположение | Универсальное |
| Код запчасти | G18M-34-011A |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | G18M-34-011A |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 626 |
| Пользовательские характеристики | |
| Номер | G18M-34-011A |
| Категория | X Подвесное устройство |
- Цена: 10 260 ₴


