
Амортизатор передній правий, mazda CX-7, EG23-34-700A
- В наличии
- Код: EG23-34-700A
10 260 ₴
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
Амортизатор передній правий, mazda CX-7, EG23-34-700A
Оригінальна запчастина
На нашому СТО ви можете придбати та встановити на своє авто
Щоб бути впевненим що ця запчастина підійде до вашого авто зв’яжіться з нашим менеджером
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Mazda |
| Страна производитель | Япония |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Расположение | Передний мост |
| Сторона установки | Правый |
| Код запчасти | EG2334700A |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | EG23-34-700A |
| Пользовательские характеристики | |
| Номер | EG23-34-700A |
| Категория | X Подвесное устройство |
- Цена: 10 260 ₴

