Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24
вверхвниз

Фільтр повітряний, suzuki Swift, ADK82234, Blue Print
- В наявності
- Код: ADK82234
1 260 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Suzuki Swift — 13780-62J00 (оригінальний номер).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Blue Print ADK82234; Suzuki 1378062J00 |
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADK82234 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 231 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | I Двигун |
| Номер | ADK82234 |
| Номер заміни | 13780-62J00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴



