Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24

ФАРА ПРОТИВОТУМАННА, MAZDA CX-7, L169-51-680A
- В наявності
- Код: L169-51-680A
5 490 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
ФАРА ПРОТИВОТУМАННАЯ, MAZDA CX-7, L169-51-680A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mazda |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Японія |
| Код запчастини | L169 51 680A |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | L169-51-680A |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувацькі характеристики | |
| Номер | L169-51-680A |
| Категорія | IX Електрична система |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 490 ₴

