Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24
вверхвниз

Фільтр повітряний suzuki SX-4, Swift, ADK82242, Blue Print
- В наявності
- Код: ADK82242
720 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Посилання на оригінальний повітряний фільтр, докладний опис https://ssp.com.ua/filtr-vozdukha-suzuki-sx-4-1378...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Blue Print ADK82242; Suzuki 1378054LA0 |
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADK82242 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 281 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Fiat, Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Swift, SX4, Outback, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | I Двигун |
| Номер | ADK82242 |
| Номер заміни | 13780-54LA0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴


