
Повітряний фільтр suzuki SX-4, B28030PR, JC Premium
- В наявності
- Код: B28030PR
450 ₴
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
Оригінал: 13780-73J00 (SGP); 13780-73J00-000 (SGP)
Аналоги:
A-14500 (Sakura); C3282 (Mann); BJ2-830 (Toko); K-752 (MFIlter); A0331(JS Asakashi); PA76219 (SF-Filter); MD8038 (Alco filter); SA-9068 (Amc filter); 20-08-826 (Ashika); 0396-9308 (Ashuki); ADK82232 (Blue print) ; 1457433160 (BOSCH); A140518 (Denckermann); AP130/9 (FILTRON); J1328040 (Herth+buss jakoparts); B28030PR (JAPAN CARS); FA-826S (JAPAN PARTS); LX1452 (MAHLE); N1328039 (Nipparts); A1339 (Purflux); WA9411(WIX) ;
Suzuki Liana (ER) 1.4 DDiS 66 kW (90л.с.) двигун (8HY), 04.2004 —. ;
SuzukiLiana Kombi (ER) 1.4 DDiS 66 kW (90л.с.) двигун (8HY), 04.2004 — 12.2007 ;
Suzuki SX4 (GY) 1.6 DDIS 66 kW (90л.с.) двигун (9HX), 04.2007 -. ;
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | ASHIKA 2008826; Blue Print ADK82232; Bosch 1457433160; Denckermann A140518; Filtron AP1309; JC Premium B28030PR; JS ASAKASHI A0331; MFilter K752; Mahle LX1452; Nipparts N1328039; Purflux A1339; Sakura A14500; Suzuki 1378073J00000 |
| Виробник | JC Premium |
| Код запчастини | B28030PR |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 61 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | 1007, SX4, 5008, 3008, 307, 308, 206, 207, C2, C3, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | I Двигун |
| Номер | B28030PR |
| Номер заміни | 13780-73J00 |
- Ціна: 450 ₴




