Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24

ФІЛЬТР ПОДУШНИЙ MAZDA CX-9 N1323063 NIPPARTS,
- В наявності
- Код: N1323063
900 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
ФИЛЬТР ВОЗДУШНЫЙ MAZDA CX-9 N1323063 NIPPARTS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Nipparts |
| Код запчастини | N1323063 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | N1323063 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-9 |
| Користувацькі характеристики | |
| Номер | N1323063 |
| Категорія | Фільтри |
| Номер заміни | CY01-13-Z40A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

