Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24

ФИЛЬТР ВОЗДУШНЫЙ, BLUE PRINT, SUZUKI GRAND VITARA, ADK82240
- В наявності
- Код: ADK82240
900 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
ФИЛЬТР ВОЗДУШНЫЙ, BLUE PRINT, SUZUKI GRAND VITARA, ADK82240
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADK82240 |
| Кросс-номери | ADK82240 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувацькі характеристики | |
| Номер | ADK82240 |
| Категорія | Фільтри |
| Номер заміни | 13780-78K00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

