Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24
вверхвниз

ФИЛЬТР ВОЗДУШНЫЙ, BLUE PRINT, SUZUKI GRAND VITARA XL-7, ADS72215
- В наявності
- Код: ADS72215
630 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Оригінал: 13780-52D00 (SGP) https://ssp.com.ua/filtr-vozdushnyy-suzuki-grand-v... (деталізована інформація на фото)
Аналоги: A1432 (Sacura)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Blue Print ADS72215; Suzuki 1378052D00 |
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADS72215 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Фільтри |
| Номер | ADS72215 |
| Номер заміни | 13780-52D00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴


