Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24
вверхвниз

Фільтр повітряний suzuki Grand Vitara, ADK82219, Blue Print
- В наявності
- Код: ADK82219
540 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADK82219 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Box | 81 |
| Категорія | I Двигун |
| Номер | ADK82219 |
| Номер заміни | 13780-77E00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴


