Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24

ТЯГА СТІЙКИ СТАБІЛІЗАТОРА, MAZDA CX-9, L206-28-170A
- В наявності
- Код: L206-28-170A
1 350 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Тяга стійки стабілізатора Mazda CX-9 L206-28-170A.
Наявність та ціну уточнюйте у менеджера, номер телефону 095-343-0008.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mazda |
| Країна виробник | Японія |
| Код запчастини | L206-28-170A |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | L206-28-170A |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-9 |
| Користувацькі характеристики | |
| Номер | L206-28-170A |
| Категорія | X Підвісний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴

