Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24
вверхвниз

Підшипник маточини передній mazda CX-7, GP9A-33-047A
- В наявності 1 од.
- Код: GP9A-33-047A
5 130 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mazda |
| Країна виробник | Японія |
| Код запчастини | GP9A33047A |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | GP9A-33-047A |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avalon, Camry, ES, Aurion |
| Користувацькі характеристики | |
| Номер | GP9A-33-047A |
| Категорія | X Підвісний пристрій |
| Box | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 130 ₴



