Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24

ПРУЖИНА АМОРТИЗАТОРА, MAZDA 626, G18K-34-011A
- В наявності
- Код: G18K-34-011A
8 235 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Пружина амортизатора MAZDA 626 G18K-34-011A
Oригінальна запчастина. Щоб уникнути непорозумінь, при заявці товару уточнюйте наявність та ціну.
На нашому СТО ви можете придбати та встановити на своє авто
Щоб бути впевненим що запчастина підійде до вашого авто зв’яжіться
з нашим менеджером: 095 343 0008
Для запису на СТО : 068 820 02 01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mazda |
| Країна виробник | Японія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Код запчастини | G18K-34-011A |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | G18K-34-011A |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувацькі характеристики | |
| Номер | G18K-34-011A |
| Категорія | X Підвісний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 235 ₴

