Киев, Оболонский р-н, ул.Полярная 19, Київ, Україна
+380 (68) 398-00-08
+380 (67) 659-88-43
+380 (63) 237-36-24

Амортизатор передній правий, mazda CX-7, EG23-34-700A
- В наявності
- Код: EG23-34-700A
10 260 ₴
+380 (68) 398-00-08
Новые з/части
- +380 (67) 659-88-43СТО, Б/У
- +380 (63) 237-36-24СТО, Б/У
- +380 (95) 343-00-08Новые з/части
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Амортизатор передній правий, mazda CX-7, EG23-34-700A
Оригінальна запчастина
На нашому СТО ви можете придбати та встановити на своє авто
Щоб бути впевненим що ця запчастина підійде до вашого авто зв’яжіться з нашим менеджером
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mazda |
| Країна виробник | Японія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Розташування | Передній міст |
| Сторона установки | Правий |
| Код запчастини | EG2334700A |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | EG23-34-700A |
| Користувацькі характеристики | |
| Номер | EG23-34-700A |
| Категорія | X Підвісний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 260 ₴

